Şəbəkə infrastrukturu işləri
İnformasiya səhasində strukturlaşdırılmış kabelləşmə kommunikasiya, avtomatlaşdırma və telekommunikasiya sistemlərinin əsasını təşkil edir. Bütün texnoloji sistemləri nəzərə alaraq, ən uzun müddət üçün istifadə olunan və quraşdırılması başa çatdıqdan sonra dəyişdirilməsi ən çətin və bahalı sistemdir. Strukturlaşdırılmış kabelləşmənin düzgün aparılması / dizaynı, yüksək keyfiyyətlə tətbiqi, lazımi testlərin edilməsi / qanuni sənədləşmənin həyata keçirilməsi işin keyfiyyətlə başa çatdırılması üçün çox vacibdir.
Beetech müştərilərinin strukturlaşdırılmış kabelləşmə ehtiyaclarını qarşılamaq məqsədilə müxtəlif variantlar təklif etməklə hər iş üçün individual yanaşma tətbiq edir. Tələb olunan xidmətlər / məhsullar ilə bağlı layihənin hazırlanması və icrası zamanı mühəndislik, texniki-iqtisadi və digər xidmətləri təmin edir. Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode və Single Mode fiber optik kabelləri istifadə edərək, daxili və xarici kabelləşmənin həyata keçirilməsi üçün optimal həllər təklif olunur. Ən müasir elektron cihazlardan istifadə edərək, ilk nöqtədən son nöqtələrə qədər mis fiber kabellərlə qurulan sistem ilə məlumat ötürücülüyünün təminatı tam reallaşdırılır. Yaradılan topologiyaya əsasən, müəssisələrin maksimum səmərəli fəaliyyətini və məhsuldarlığını təmin etmək məqsədilə prosesin proqnozlaşdırılması aparılır.

Network infrastructure works
Structured cabling in the information field is the basis of communication, automation and telecommunication systems. Considering all technological systems, it is the most difficult and expensive system to use for the longest time and to be replaced after installation. Proper execution / design of structured cabling, application of high quality, implementation of necessary tests / legal documentation are very important for quality completion of work.
Beetech takes an individual approach to each business, offering a variety of options to meet the structured cabling needs of its customers. Provides engineering, technical, economic and other services during the preparation and implementation of the project related to the required services / products. Optimal solutions for indoor and outdoor cabling using Cat5e, Cat6, Cat7, Multi Mode and Single Mode fiber optic cables are offered. Using state-of-the-art electronic devices, the transmission of data from the first point to the last point with copper fiber cables is fully realized. According to the created topology, the process is forecasted in order to ensure maximum efficiency and productivity of enterprises.