Telefon santralı və video konfrans
Müəssisə və ya təşkilatınızın santral, çağrı mərkəzi və video konfrans ehtiyaclarını qarşılamaq üçün hərtərəfli həllərlə bağlı təcrübələrimizi sizinlə bölüşürük. Səs və video mübadiləsində analoq, rəqəmsal və IP əsaslı həllərlə müəssisənizə ən uyğun variantı müəyyənləşdirir, layihəni birlikdə təşkil edir və həyata keçiririk. Səs və video ötürən cihazlarda, dünyanın lider brendlərinə üstünlük verərərək sizə uzunmüddətli həllər təklif etməklə qalmayıb, iş prosesini sürətləndirir və insan gücünü texnologiyaya dəyişərək iş yükünün azalmasına gətirib çıxarır.
Asanlıqla audio və video nəzarət sisteminizi idarə edin.
İT personalı tərəfindən, irəli səviyyə network və ya Linux məlumat və təcrübələrinə ehtiyac duymadan asanlıqla qurulub idarə oluna bilən sistemlər satışdan sonra meydana gələ biləcək tələblərə asanlıqla cavab verin.
- Yüksək telekommunikasiya bilik və ya əlavə təlimə ehtiyac yoxdur
- Marka müstəqilliyi
- İdarəetmə mərkəzindən hər şeyi asanlıqla idarə edə bilərsiniz
- Populyar IP telefonları, VoIP keçidləri, SIP provayderlərindən istəyə uyğun seçim etmək.
Daxili xəttiniz hər yerdə
“Ağıllı telefon software”-dən mobil telefonlar və Mac / Windows əməliyyat sistemli bilgisayarlar vasitəsilə rahatlıqla istifadə edə bilərsiniz. Bu proqram təminatı ilə, işçilər ofis nömrələrindən ofisdən kənarda da bütünlüklə istifadə edə bilərlər. Bütün zənglər ödənişsiz olmaqla bərabər işçilərin vahid nömrədən istifadəsini təmin etməklə peşəkar görünüş əldə edə bilərlər.
- Hər getdiyiniz yerə daxili telefon xəttini də aparın
- Bütün zənglər ödənişsizdir - mobil telefon fakturalarını azaldır
- Məhsuldarlığı artırın - hər yerdə işləmək imkanı əldə edin
- Bir nömrədən istifadə edin - şəxsi mobil telefonunuzu istifadə etməyin
Telefon fakturalarının yarıya endirilməsi və satışların artırılması
IP telefon sistemi ilə SIP VoIP xidmət provayderi və WebRTC istifadə edərək çox saylı telefon xəttlərinizdən xilas ola, uzaq məsafələrlə ödənişsiz əlaqə saxlayaraq telefon xərclərinizi 80% azalda bilərsiniz. CRM inteqrasiyası ilə müştərilərin nömrələri əvəzinə adları və məlumatlarını görə bilərsiniz.
Mobil və stasionar telefon fakturalarını azaltmaqla zəng xərclərinindən qənaət edin.
Limitsiz daxili xətt nömrələrini əlavə edə və silə bilərsiniz - istifadəçi üçün lisenziya haqqı tələb olunmur.
CRM inteqrasiyası ilə kimin zəng etdiyini bilin - müştəri məmnuniyyətini artırın.
Mövcud təchizat və infrastrukturunuzu dəyişdirmədən açıq, standart və münasib qiymətə avadanlıqlardan istifadə edə bilərsiniz.

Telephone exchange and video conference
We share with you our experience in comprehensive solutions to meet the needs of your enterprise or organization's central, call center and video conferencing. We determine the most suitable option for your enterprise with analog, digital and IP-based solutions in voice and video exchange, together we organize and implement the project. In voice and video transmission devices, it not only offers you long-term solutions, preferring the world's leading brands, but also speeds up the work process and reduces the workload by converting manpower into technology.
Manage your audio and video surveillance system easily.
Systems that can be easily set up and managed by IT staff without the need for advanced network or Linux knowledge and experience, easily meet the requirements that may arise after the sale.
• No need for advanced telecommunications knowledge or additional training
• Brand independence
• You can easily manage everything from the control center
• Make a choice from popular IP phones, VoIP connections, SIP providers.
Your internal line is everywhere
You can easily use smartphone software on mobile phones and Mac / Windows computers. With this software, employees can use office numbers entirely outside the office. All calls are free of charge, and employees can get a professional look by using a single number.
• Carry an internal telephone line wherever you go
• All calls are free - reduce mobile phone bills
• Increase productivity - get the opportunity to work everywhere
• Use a number - do not use your personal mobile phone
Reduce phone bills by half and increase sales
With the IP telephone system, you can get rid of a large number of telephone lines using SIP VoIP service provider and WebRTC, and reduce your phone costs by 80% by providing long-distance free calls. With CRM integration, you can see names and information instead of customer numbers.
Save on call costs by reducing mobile and landline phone bills.
You can add and delete unlimited internal line numbers - no license fee is required for the user.
With CRM integration, know who's calling - increase customer satisfaction.
You can use open, standard and affordable equipment without changing your existing equipment and infrastructure.